Stopptoober ehk loobume oktoobris üheskoos suitsetamisest. Osalemine stopptoobris on üks parimaid otsuseid, mida saad teha. See on Sinu võimalus!

Hea suitsetaja! Võta sinagi vastu Stopptoobri väljakutse ning alusta oktoobris suitsetamisest loobumisega. Liitu meie Facebooki grupiga, kus saad tutvuda teiste suitsetamisest loobujate kogemustega ning jagada enda omi.

s 1 390x249
Suitsetamisest loobumine võib olla keeruline, aga me teame omast kogemusest, et see on võimalik. Isegi, kui suitsetad palju või oled seda juba kaua aega teinud. Sajad tuhanded inimesed Suurbritannias ja Hollandis on Stopptoobri väljakutse vastuvõtmisel loobunud suitsetamisest.

Päris elu on tõestanud, et käskude ja keeldude asemel on oluline hoopis positiivne lähenemine. Suitsetajatega ei ole mõtet pahandada, nad teavad niigi, et suitsetamine on kahjulik. Suitsetajad vajavad hoopis head nõu, kuidas suitsetamisest loobuda.

Hea suitsetaja! Võta sinagi vastu Stopptoobri väljakutse ning alusta oktoobris suitsetamisest loobumisega. Liitu meie Facebooki grupiga, kus saad tutvuda teiste suitsetamisest loobujate kogemustega ning jagada enda omi. Samuti saad grupis küsida nõu erinevate suitsetamisest loobumise võimaluste kohta.


Meie oleme Sinuga
MTÜ NNA Suitsuvaba Eesti