boxed images 450px typingStopptoober - loobume oktoobris üheskoos suitsetamisest!
Osalemine stopptoobris on üks parimaid otsuseid, mida saad teha. See on Sinu võimalus!


Hea suitsetaja!
Võta sinagi vastu Stopptoobri väljakutse ning alusta oktoobris suitsetamisest loobumisega. Liitu meie Facebooki grupiga, kus saad tutvuda teiste suitsetamisest loobujate kogemustega ning jagada enda omi.
circle stoptober yellow.width 320

s 1 390x249
Suitsetamisest loobumine võib olla keeruline, aga me teame omast kogemusest, et see on siiski võimalik. Isegi, kui suitsetad palju või oled seda juba kaua aega teinud. Meilgi on ette tulnud ebaõnnestumisi. Samas on meie ümber inimesi, kes on suitsetamisest loobunud ja paljud tänu Stopptoobrile. Lisaks neile on mitu miljonit inimest SuurbritanniasHollandis ja Norras viimastel aastatel Stopptoobri väljakutse vastu võtnud ja suitsetamisest loobunud.

Päris elu on tõestanud, et käskude ja keeldudega suitsetamine juba maha ei jää, vaja on teistsugust, positiivset lähenemist. Suitsetajaga ei ole mõtet pahandada, ta teab isegi, et suitsetamine on kahjulik. Suitsetaja vajab hoopis head nõu, kuidas edukalt suitsetamisest loobuda.

Hea suitsetaja!
Me teame, et sa soovid suitsetamisest loobuda ja meie tahame, et oleksid selles edukas. Tutvu stopptoobri lehel, kuidas teised on suitsetamisest loobunud, leia endale meelepärane viis ja alusta suitsuvaba eluga.


Meie oleme Sinuga
MTÜ NNA Suitsuvaba Eesti
Suitsetamisest loobumine võib olla keeruline, aga me teame omast kogemusest, et see on siiski võimalik. Isegi, kui suitsetad palju või oled seda juba kaua aega teinud. Meilgi on ette tulnud ebaõnnestumisi. Samas on meie ümber inimesi, kes on suitsetamisest loobunud ja osad isegi tänu Stopptoobrile. Lisaks neile on sajad tuhanded inimesed